Tallinna Tööstushariduskeskus

10 põhjust õppida Tallinna Tööstushariduskeskuses#1 Kindel amet, kindel sissetulek

 

Paljud inimesed jäävad pärast haridustee lõppu tulevikuplaanide ja edasiste tegemistega jänni, teadmata kuhu minna, mida teha või kuidas edasi. Kutseharidusega omandad aga kindla ameti, kindla karjääri ja kindla sissetuleku – ja see ongi tähtsaim.

 
 

#2 Praktilised oskused viivad kiiremini tööle

 

Meie juures õpid kindlaid, rakenduslikke ja praktilisi oskusi, mis on ikka ja alati nõutud. Ühesõnaga – kui kooli lõpetad ja haridus käes, ootavad sind kiires korras juba mitmed kindlad töökohad. Kõlab hästi, või mis?

 
 

#3 Innovaatiline õpikeskkond on inspireeriv

 

Kõikide meie erialavalikute juures on TTHK-sse kogunenud arvukalt andekaid ja oskuslikke inimesi. Seega ei paku Tallinna Tööstushariduskeskuses õppimine mitte ainult kindlat ametit ja tulevikku, vaid ka tõeliselt inspireerivat keskkonda, mis soosib eneseteostust, ambitsiooni ja edasiviivat mõtlemist!

 
 

#4 Reaalne oskus, mis pakub tööturul lisaväärtust

 

Oskustöölised on tänapäeval vägagi hinnas, sest aegumatute oskustega inimesi leidub aina vähem. Omandades tõelise kutse ja sellega kaasaskäiva oskustepagasi, tõstad oma väärtust tööturul märkimisväärselt ja suurendad oma tõenäosust jõuda suurepärase töökohani!

 
 

#5 Oskus oma kätega midagi ise luua on aegumatu

 

Kui ametikindlus, karjäärivõimalused ja tööturuline väärtus Sind veel ei paelu, tasub mõelda, et meie juures õpitav on terveks eluks. Tõelised oskused ei kao, hääbu ega aegu, vaid jäävad alati kasulikeks ja Sinuga.

 
 

#6 Kooli lõpetades tead täpselt, kes Sinust saab

 

 

Meiega õppides ei pea muretsema, kuidas edasi või kellena lõpuks ikkagi töötada saab – vastupidi, lõpetades Tallinna Tööstushariduskeskuse, tead täpselt, kes Sinust saab ja kuidas seda teha.

 
 

#7 Kunagi pole liiga hilja, et omandada uus kutse

 

 

Enda harimiseks ja uute oskuste õppimiseks pole mitte kunagi liiga hilja. Kui Sinus peitub tõeline soov ja huvi omandada uus kutse, siis ei ole Sinu vanusel mingit tähtsust. Tule ja õpi!

 
 

#8 Õpid koos oma tulevaste kolleegidega

 

 

Kutsehariduse saamise teeb eriliseks just kindla ametikoha omandamine. See tähendab, et õppimise vältel loodud suhted kanduvad üle ka Sinu edasisse tööellu – leiad sõbrad eluks!

 
 

#9 Õppimine ≠ tuupimine

 

 

Kui valid kutsehariduse, saad oma päevad veeta tegeledes vahetult oma huvialaga. Seega on hariduse omandamisprotsess vähem nagu koolipingi nühkimine või niisama tuupimine ja rohkem nagu tõeline, arendav elukogemus.

 
 

#10 Üle 30 erineva kaasaegse õpisuuna

 

 

Meie juures on võimalik valida enam kui kolmekümne huvitava eriala vahel, millest kõik on kaasaegselt rakendatavad ja tööturul tõelise nõudlusega. Teisisõnu leiad meie valikust kindlasti ala, mis Sind tõeliselt huvitab!

 
 

Kui hakkasid juba hoogsalt tulevikule mõtlema, siis leia endale sobivaim eriala SIIN!

Vaata vastuvõtutingimusi SIIT!

 

Ootame Sind Tallinna Tööstushariduskeskusesse!