Tallinna Tööstushariduskeskus

Logistika valdkonna konsultatsioonid

19.03.2020 - 12.04.2020
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Bork, Helen e-postile kirjalikult helen.bork@tthk.ee e-postile kirjalikult helen.bork@tthk.ee
Krull, Jaanus e-postile kirjalikult jaanus.krull@tthk.ee +veebisaeminaril e-postile kirjalikult jaanus.krull@tthk.ee +veebisaeminaril e-postile kirjalikult jaanus.krull@tthk.ee +veebisaeminaril e-postile kirjalikult jaanus.krull@tthk.ee +veebisaeminaril
Papstel, Georg e-postile kirjalikult Georg.papstel@jkhk.ee e-postile kirjalikult Georg.papstel@jkhk.ee
Popell, Janek 16.45-17.30 e-postile kirjalikult janek.popell@gmail.com
Rajaste, Leeni e-postile kirjalikult leeni.rajaste@tthk.ee e-postile kirjalikult leeni.rajaste@tthk.ee e-postile kirjalikult leeni.rajaste@tthk.ee e-postile kirjalikult leeni.rajaste@tthk.ee e-postile kirjalikult leeni.rajaste@tthk.ee
Rajaste, Margit e-postile kirjalikult margit.rajaste@tthk.ee e-postile kirjalikult margit.rajaste@tthk.ee
Schumann, Sirje e-postile kirjalikult sirje.schumann@tthk.ee e-postile kirjalikult sirje.schumann@tthk.ee e-postile kirjalikult sirje.schumann@tthk.ee
Šerstjuk, Tamara e-postile tamara.serstjuk@tthk.ee e-postile tamara.serstjuk@tthk.ee e-postile tamara.serstjuk@tthk.ee e-postile tamara.serstjuk@tthk.ee e-postile tamara.serstjuk@tthk.ee
Tarm, Reeno e-postile kirjalikult reeno.tarm@tthk.ee e-postile kirjalikult reeno.tarm@tthk.ee