Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

16.12.2019 - 02.02.2020
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D11 15.10-15.55 16.00-16.45
Ervin, Evelin evelyn.ervin@tthk.ee D7 15.10-15.55
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B123/D1 14.20-15.05 B123 15.10-15.55 D1
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B120/B243 16.50-17.35 B243 16.00-16.45 B120
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D4/D1 16.00-16.45 D3 15.10-15.55 D1
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee 16.00-16.45 õppekauplus
Link Ülle ylle.link@ D4 16.00-16.45
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D2 15.10-15.55 15.10-15.55
Mae Aare aare.mae@tthk.aa D129 11.50-12.35
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee B116 11.50-12.35
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee D1 16.50-17.35 15.10-15.55
Pill, Maris Maris.Pill@tthk.ee B243/D133 16.30-17.35 B243 16.00 - 16.45 D133
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D10 15.10-15.55 16.00-16.45
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D1 16.00-16.45
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee D14 15.10-15.55 16.10-16.55
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D3 14.20 - 15.55
Tolli, Tuuliki tuuliki.tolli@tthk.ee D7 15.10-15.55
Treial, Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee D5 14.20-15.55