Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D11
Ervin, Evelyn evelyn.ervin@tthk.ee D7
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B123
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B243
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D5
Kähar, Merilin merilin.kahar@tthk.ee D1
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee õppekauplus
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D3/ D6
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee; muskatma@gmail.com B116
Pill, Maris maris.pill@tthk.ee D133/ B243
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D10
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D 1
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee; D129/ D14
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D3
Treial Anne-Ly anne-ly.treial@tthk.ee D1