Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

11.11.2019 - 15.12.2019
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D11 15.10-16.30
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B123 15.10-15.55 15.10-15.55
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B120/B243 15.05-15.55 B120 15.05-15.55 B243
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D4/D1 15.05-15.55 D1 14.20-15.05 D4
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee 16.00-16.45 õppekauplus
Link Ülle ylle.link@ D 4 16.00-16.45 D4
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D2 15.10-15.55 15.10-15.55
Mae Aare aare.mae@tthk.aa 8.30 - 10.00 D129
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee B116 10.10-11.45
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee D1 15.10 - 15.55 D1 15.10 - 15.55 D7
Pill, Maris Maris.Pill@tthk.ee B243 16.00-16.45 B243 16.00 - 16.45 D133
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D10 16.00-16.45 15.10 - 15.55
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D1/D3 16.00-16.45 D1 15.10 - 15.55 D3
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee D14 8.30 - 9.15 D3 15.10 - 15.55 D14
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D3 13.30 - 14.15 14.20 - 15.00
Tolli, Tuuliki tuuliki.tolli@tthk.ee D13 13.30 - 14.15 D6
Treial, Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee D5 15.10-16.45