Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

08.04. 2019 - 12.05.2019
Õpetaja info Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire 16.00 - 17.15 D11 16.00 - 17.15 D11
Ervin, Evelyn 16.00 - 16.45 D7
Ints, Moonika Kokkuleppel moonika.ints@tthk.ee 15.10 - 16.45 D2
Juur, Velly 16.00 - 16.45 B120 16.00 - 16.45 B243
Jõesar, Sandra 14.20 - 15.05 D4 15.10 - 15.55 D4
Kuiv, Kaja Kokkuleppel: Kaja.Kuiv@tthk.ee 13.30-14.30 õppekauplus
Link, Ülle Kokkuleppel: ylle@tthk.ee
Merendi, Ika 15.10 - 15.55 D1 16.00 - 16.45 D6
Muskat, Mare Kokkuleppel: muskatma@gmail.com Ruum: B116
Niine, Mariliis Kokkuleppel: Mariliis.Niine@tthk.ee
Piirsalu, Diana Kokkuleppel: Diana.Piirsalu@tthk.ee 15.10 - 15.55 D1 11.50 - 12.35 D1
Pill, Maris Kokkuleppel: Maris.Pill@tthk.ee 16.00 - 16.45 B243 16.00 - 16.45 B243
Sillajõe, Krista 11.50 - 12.35 D10 14.20 - 15.05 D10
Sokolova, Alina Kokkuleppel: alina.sokolova@tthk.ee 14.20 - 15.55 D3
Svintšuk, Larissa 16.00 - 16.45 D14 16.00 - 16.45 D14
Žuravljova, Galina kokkuleppel: galina.zhuravljova@tthk.ee 14.20 - 15.05 D3 13.30 - 14.15 D3
Treial, Anne-Ly 12.40- 13.25 D2 16.00 -16.45 D2