Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

07.10.2019 - 10.11.2019
NB! konsultatsioonile tulemine on vajalik eelnevalt registreerida, kirjutades õpetaja meilile
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D11 13.30-16.45
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B123 14.20-15.05 13.30-14.15
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B120/B243 15.10-15.55 B243 16.00-16.45 B120
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D4/D1 14.20-15.05 D1 14.20-15.05 D4
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee kokkuleppel
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D2 16.00-16.45 15.10-15.55
Muskat, Mare muskatma@gmail.com B116 kokkuleppel
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee D1 15.10-16.45
Pill, Maris Maris.Pill@tthk.ee B243 16.00-16.45 B243 17.20-18.05 D133
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D10 16.00-16.45 16.00-16.45
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee 15.10-15.55 D3 15.10 - 15.55 D1
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee D14 16.00-16.45 14.20.-15.05
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D3 15.05-15.50 13.30-14.15
Tolli, Tuuliki tuuliki.tolli@tthk.ee D13 kokkuleppel
Treial, Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee D5 14.20-15.55