Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

10.12. 2018 - 27.01.2019
Õpetaja info Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire 16.00 -16.45 D11 16.00 -16.45 D11
Ints, Moonika 15.10 - 15.55 D11 13.30 - 14.15 B123
Juur, Velly 16.00 - 16.45 B243 16.00 - 16.45 B120
Jõesar, Sandra 15.10 - 15.55 D4 13.30 - 14.15 D1
Kuiv, Kaja Kokkuleppel: Kaja.Kuiv@tthk.ee
Liblik, Kadri Kokkuleppel: Kadri.Liblik@tthk.ee 13.30 - 15.05 D1
Link, Ülle Kokkuleppel: ylle@tthk.ee
Mae, Aare Kokkuleppel: aare.mae@neti.ee
Merendi, Ika 15.10 - 16.45 D2 (7.-27.jaan) 12.40 - 13.25 D6 (10.-21.dets)
Muskat, Mare Kokkuleppel: muskatma@gmail.com Ruum: B116
Niine, Mariliis Kokkuleppel: Mariliis.Niine@tthk.ee
Piirsalu, Diana Kokkuleppel: Diana.Piirsalu@tthk.ee 16.00 - 16.45 D2 16.00 - 16.45 D2
Pill, Maris Kokkuleppel: Maris.Pill@tthk.ee 16.50 - 17.35 D14 14.20 - 15.05 B115
Sillajõe, Krista 14.20 - 15.05 D10 15.10 - 15.55 D10
Sokolova, Alina 15.10 - 15.55 D3 13.30 - 14.15 D3
Svintšuk, Larissa 15.10 - 15.55 D14 15.10 - 15.55 D14
Žuravljova, Galina 13.30 - 14.15 D3 13.30 - 14.15 D3
Tolli, Tuuliki Kokkuleppel: tuulikki.tolli@gmail.com
Treial, Anne-Ly 8.30 - 9.15 D2 15.10-15.55 D2