Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

01.10. 2018 - 04.11.2018
Õpetaja info Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire 16.00 -16.45 D11 16.00 -16.45 D11
Ints, Moonika 15.10 - 15.55 B123 15.10 - 15.55 B123
Juur, Velly 16.30 - 17.15 B243 16.30-17.15 B243 15.10 - 15.55 B243
Jõesar, Sandra 15.10-15.55 D1 16.00-16.45 D5
Kuiv, Kaja Kokkuleppel: Kaja.Kuiv@tthk.ee 15.00 -16.00 õppekauplus
Liblik, Kadri Kokkuleppel: Kadri.Liblik@tthk.ee 13.30 - 14.15 D7 12.40 - 13.25 D7
Link, Ülle Kokkuleppel: ylle@tthk.ee
Mae, Aare Kokkuleppel: aare.mae@neti.ee
Merendi, Ika 16.00-16.45 D6 16.00-16.45 D6
Muskat, Mare Kokkuleppel: muskatma@gmail.com Ruum: B116
Niine, Mariliis Kokkuleppel: Mariliis.Niine@tthk.ee
Piirsalu, Diana Kokkuleppel: Diana.Piirsalu@tthk.ee 13.30 - 15.05 D7
Pill, Maris Kokkuleppel: Maris.Pill@tthk.ee 15.10 - 15.55 B115 15.10 - 15.55 B243
Sillajõe, Krista 16.00 - 16.45 D10 16.00 - 16.45 D10
Sokolova, Alina 16.00 -16.45 D3 15.10 - 15.55 D1
Svintšuk, Larissa 15.10-15.55 D14 15.10-15.55 D14
Žuravljova, Galina 15.10 - 15.55 D3 12.40 - 14.15 D3
Tolli, Tuuliki Kokkuleppel: tuulikki.tolli@gmail.com
Treial, Anne-Ly 16.00 - 16.45 D5 16.00 - 16.45 D5