Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

28.01. 2019 - 03.03.2019
Õpetaja info Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire 15.10 -16.45 D11
Ints, Moonika Kokkuleppel moonika.ints@tthk.ee
Juur, Velly 16.50 - 17.35 B243 15.10 - 15.55 B120
Jõesar, Sandra 14.20 - 15.55 D4
Kuiv, Kaja Kokkuleppel: Kaja.Kuiv@tthk.ee
Liblik, Kadri Kokkuleppel: Kadri.Liblik@tthk.ee 15.10 - 15.55 D1
Link, Ülle Kokkuleppel: ylle@tthk.ee
Mae, Aare Kokkuleppel: aare.mae@neti.ee
Merendi, Ika 15.10 - 15.55 D6 14.20 - 15.05 D6
Muskat, Mare Kokkuleppel: muskatma@gmail.com Ruum: B116
Niine, Mariliis Kokkuleppel: Mariliis.Niine@tthk.ee
Piirsalu, Diana Kokkuleppel: Diana.Piirsalu@tthk.ee 16.00 - 16.45 D2 16.00 - 16.45 D2
Pill, Maris Kokkuleppel: Maris.Pill@tthk.ee 16.30 - 17.15 D14 16.50 - 17.35 B243
Sillajõe, Krista 16.00 - 16.45 D10 15.10 - 15.55 D10
Sokolova, Alina 15.10 - 15.55 D10 15.10 - 15.55 D1
Svintšuk, Larissa 15.10 - 15.55 D14 14.20 - 15.05 D1
Žuravljova, Galina kokkuleppel: galina.zhuravljova@tthk.ee 13.30 - 14.15 D3 13.30 - 14.15 D3
Tolli, Tuuliki Kokkuleppel: tuulikki.tolli@gmail.com
Treial, Anne-Ly 16.00-16.45 D2 15.10 -15.55 D2