Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

19.03.2020 - 12.04.2020
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Telefon Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee 15.10-15.55 16.00-16.45
Ervin, Evelin evelyn.ervin@tthk.ee 51 04 239 16.00-16.45
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee 56 150 959 16.30-17.15 15.10-15.55
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee 52 52 332 15.10-16.45
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee 51 84 330 16.00-16.45 16.00-16.45
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee 14.20-15.05
Link, Ülle ylle.link@tthk.ee 16.00-16.45
Mae, Aare aare.mae@hotmail.com skype
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee 16.00-16.45 16.00-16.45
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee; muskatma@gmail.com 52 55 134
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee; piirsalu.diana@gmail.com 56 218 786 16.00-16.45 16.00-16.45
Pill, Maris Maris.Pill@tthk.ee 15.10-15.55 15.45-16.30
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee 56 809 608 15.10-15.55 16.00-16.45
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee 51 76 525 16.00-16.45 KRRpv17 16.00-16.45 KRRgeÕ19
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee; larissa.svintsuk@rambler.ru 55 82 180 14.20-15.05 14.20-15.05
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee 55 665 092 13.30-15.00
Toht, Anne Kai anne.toht@tthk.ee; annetoht@hot.com 55 685 012 16.00-16.45
Treial, Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee 14.20-15.05 14.20-15.05