Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

19.06.2020 - 26.06.2020 JÄRELE VASTAMINE
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Telefon Reede 19.06.20 Esmaspäev 22.06.20 Neljapäev 25.06.20 Reede 26.06.20
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Ervin, Evelin evelyn.ervin@tthk.ee 51 04 239 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee 56 150 959 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee 52 52 332 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee 51 84 330 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee; muskatma@gmail.com 52 55 134 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee; piirsalu.diana@gmail.com 56 218 786 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Pill, Maris maris.Pill@tthk.ee 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee 56 809 608 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee 51 76 525 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee; larissa.svintsuk@rambler.ru 55 821 80 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee 55 665 092 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Toht, Anne Kai anne.toht@tthk.ee 55 685 012 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00
Treial Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee 10.00-11.00 9.00-15.00 9.00-12.00