Tallinna Tööstushariduskeskus

Rühmajuhatajad

Rühmajuhatajad 2019/2020. õa

Transporditehnika valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
AUTpe19_1 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe19_2 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe18_1 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe18_2 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe17_1 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe17_2 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTge19 E Arno Lill arno.lill@tthk.ee
AUTge18 E Arno Lill arno.lill@tthk.ee
AUMge19 E Martin Miil martin.miil@tthk.ee
AUMge18 E Martin Miil martin.miil@tthk.ee
ATMgeMS18 E Martin Miil martin.miil@tthk.ee
Mehaanika ja metallitöötluse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
ROOpe19 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
ROOpv19 V Alina Laaneväli-Toots alina.laanevali@tthk.ee
LMTgeMS19 E/V Rein Pikner rein.pikner@tthk.ee
ROTgeMS19 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
ROOpv18 V Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
METpe18 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
METpe17 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
METgeMS17 E Veiko Põldmaa veiko.poldmaa@tthk.ee
METpe16 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
Energeetika ja automaatika valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
MEHpe19 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv19_1, MEHpv19-2 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
MEHge19 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgeMS19 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgvMS19 V Luule Press luule.press@tthk.ee
KYMgeMS19 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
ROTgeMS19  E  Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
MEHpe18 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv18 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
MEHge18 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgeMS18 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgvMS18 V Luule Press luule.press@tthk.ee
KYMgeMS18 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
MEHpe17_1 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpe17_2 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv17 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
MEHge17 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgeMS17 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgvMS17 V Luule Press luule.press@tthk.ee
KYMgeMS17 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
MEHpe16 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv16 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
Iluteenindus- valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
JKSge19_1 E Larissa Logina larissa.logina@tthk.ee
JKSge19_2 E Sirje Tani sirje.tani@tthk.ee
JKSge19_3 E Janne Koots janne.koots@tthk.ee
MJgeMS19 E Leili Liinak leili.liinak@tthk.ee
JKSge18_1 E Larissa Logina larissa.logina@tthk.ee
JKSge18_2 E Janne Koots janne.koots@tthk.ee
JKSge18_3 E Aire Sooman aire.sooman@tthk.ee
Tekstiili- ja kaubanduse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
KRRpe19 E Moonika Ints moonika.ints@tthk.ee
KRRpv19 V Larissa Svintšuk larissa.svintsuk@tthk.ee
MRApe19 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
SKApe19 E Margit Uiboaid margit.uiboaid@tthk.ee
KRRge19 E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
KRRgeÕ19 E Sandra Jõesar sandra.joesar@tthk.ee
MRSgeÕ19 E Alina Sokolova alina.sokolova@tthk.ee
NÜRgeÕ19 E Anne-Ly Treial anne-ly.treial@tthk.ee
MÜKgeMS19 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
EKSgeMS19 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
KRRpe18 E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
KRRpv18 V Galina Žuravljova galina.zuravljova@tthk.ee
MRApe18 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
SKApe18 E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
KRRge18 E Sandra Jõesar sandra.joesar@tthk.ee
KRRgeÕ18 E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
MÜKgeMS18 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
KRRpe17 E Anne-Ly Treial anne-ly.treial@tthk.ee
KRRpv17 V Alina Sokolova alina.sokolova@tthk.ee
MRApe17 E Ika Merendi ika.merendi@tthk.ee
SKApe17 E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
Logistka valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
LOGApe19 E Sirje Schumann sirje.schumann@tthk.ee
LOGApv19_1 V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
LOGApv19_2 V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
VLOGge19 E Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
VLOGgv19 V Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
LOGgv19 E/V Leeni Rajaste leeni.rajaste@tthk.ee
LOGApe18-1 E Helen Bork helen.bork@tthk.ee
LOGApv18_1 V Nadežda Voronova nadezda.voronova@tthk.ee
LOGApv18_2 V Nadežda Voronova nadezda.voronova@tthk.ee
LOGAge18 E Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
LOGAgv18 V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
VLOGge18 E Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
VLOGgv18 V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
LOGApe17 E Sirje Schumann sirje.schumann@tthk.ee
LOGApv17_2 V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
LOGApv17_1 V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
Infotehnoloogia valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
TARpe19 E Tatjana Smagol tatjana.smagol@tthk.ee
TARpv19 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
LOGITpe19 E Tatjana Smagol tatjana.smagol@tthk.ee
LOGITpv19 V Tatjana Smagol tatjana.smagol@tthk.ee
TITpe19 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
TITpv19 V Lury Shkarabanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
TARge19 E Kristjan Kivikangur kristjan.kivikangur@tthk.ee
TARgv19 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
LOGITge19 E Margit Uiboaid margit.uiboaid@tthk.ee
LOGITgv19 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
TARpe18 E Tatjana Smagol tatjana.smagol@tthk.ee
TARpv18 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
LOGITpe18 E Gert Pant gert.pant@tthk.ee
LOGITpv18 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
TITpe18 E Lury Shkarabanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
TITpv18 V Mari Speek mari.speek@tthk.ee
TARge18 E Kristjan Kivikangur kristjan.kivikangur@tthk.ee
TARgv18 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
TITge18 E Ilmar Ilinõh ilmar.ilinõh@tthk.ee
TITgv18 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
TARpe17 E Mari Speek mari.speek@tthk.ee
TARpv17 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
LOGITpe17 E Lurya Shkarbanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
LOGITpv17 V Lury Shkarbanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee