Tallinna Tööstushariduskeskus

Rühmajuhatajad

Rühmajuhatajad 2017/2018 õa

Transporditehnika valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
12AT E Luule Press luule.press@tthk.ee
13AT E Luule Press luule.press@tthk.ee
12ATg E Arno Lill arno.lill@tthk.ee
14AMg E Peeter Pohlasalu peeter.pohlasalu@tthk.ee
 1ATMg E  Peeter Pohlasalu peeter.pohlasalu@tthk.ee
19 ADg (MS) E Peeter Pohlasalu peeter.pohlasalu@tthk.ee
22AT E Luule Press luule.press@tthk.ee
23AT E Luule Press luule.press@tthk.ee
22ATg E Arno Lill arno.lill@tthk.ee
24AMg E Peeter Pohlasalu peeter.pohlasalu@tthk.ee
2ATMg(MS) E Peeter Pohlasalu peeter.pohlasalu@tthk.ee
32 AT E Luule Press luule.press@tthk.ee
33 AT E Luule Press luule.press@tthk.ee
40AA E Luule Press luule.press@tthk.ee
Mehaanika ja metallitöötluse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
11MM E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
15KE V Tatjana Karaganova tatjana.karaganova@tthk.ee
16LMTg E  Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
21MM E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
25KE V Anželina Latõševa anzelina.latosheva@tthk.ee
31MM E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
35KE V Angelina Latõševa angelina.latoseva@tthk.ee
Energeetika ja automaatika valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
10MEH E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
14MEH E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
16MEH V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
18MEH V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
15MEHg E/V Luule Press luule.press@tthk.ee
115MEHg(MS) E/V Luule Press luule.press@tthk.ee
17CNCg(MS) V Veiko Põldmaa veiko.poldmaa@tthk.ee
18KTg (MS) E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
 1RTg  E  Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
20 MEH E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
24 MEH E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
26MEH V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
2RTg(MS) E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
25MEHg E Luule Press luule.press@tthk.ee
215MEHg(MS) E Luule Press luule.press@tthk.ee
27CNCg(MS) E Veiko Põldmaa veiko.poldmaa@tthk.ee
28KTg(MS) E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
30/34MEH E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
36 MEH V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
44MEH E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
46MEH V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
Iluteenuse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
109MJg(MS) E Leili Liinak leili.liinak@tthk.ee
108JKSg E Aire Sooman aire.sooman@tthk.ee
208JKSg E Janne Koots janne.koots@tthk.ee
210JKSg E Larissa Logina larissa.logina@tthk.ee
Tekstiili- ja kaubanduse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
101RS E Anne-Ly Treial anne-ly.treial@tthk.ee
102RN V Alina Sokolova alina.sokolova@tthk.ee;
103SKA E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
105MRA E Ika Merendi ika.merendi@tthk.ee
101RSg E Monika Ints monika.ints@tthk.ee
102MRg(õ) E Kaja Kuiv kaja.kuiv@tthk.ee
100RSg(õ) E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
104RSg(õ) E Sandra Jõesar sandra.joesar@tthk.ee
201RS E Ika Merendi ika.merendi@tthk.ee
202RN V Larissa Svintšuk larissa.svintsuk@tthk.ee
203SKA E Margit Uiboaid margit.uiboaid@tthk.ee
205MRA E Kadi Soop kadi.soop@tthk.ee
201RSg E Ülle Link ylle.link@tthk.ee
301RS E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
302RN V Galina Žuravljova galina.zuravljova@tthk.ee
303SKA E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
305MRA E Merle Salu merle.salu@tthk.ee
403 SKA E Riina Tenno riina.tenno@tthk.ee
Logistka valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
1LOG A(e) E Sirje Schumann sirje.schumann@tthk.ee
11 LOG A(e) E Sirje Schumann sirje.schumann@tthk.ee
1LOG A(v) V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
11LOG A(v) V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
1LOG(e)g E Sirje Schumann sirje.schumann@tthk.ee
1LOG(v)g V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
1 LOG A(e)g E Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
1 LOG A(v)g V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
2LOG A(e) E Helen Bork helen.bork@tthk.ee
2LOG A(v) V Nadežda Voronova nadezda.voronova@tthk.ee
21 LOG A(v) V Nadežda Voronova nadezda.voronova@tthk.ee
2LOG A(e)g E Helen Bork helen.bork@tthk.ee
2LOG A(v)g V Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
2LOG(e)g E Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
2LOG(v)g V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
3V(e) E Leeni Rajaste leeni.rajaste@tthk.ee
3V(v) V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
3LOG A(e) E Leeni Rajaste leeni.rajaste@tthk.ee
3LOG A(v) V Inessa Klimanskaja inessa.klimanskaja@tthk.ee
Infotehnoloogia valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
1TAR(e) E Irina Papševa irina.papseva@tthk.ee
1TAR(v) V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
1LOG IT(e) E Tatjana Shkarbanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
1LOG IT (v) V Irina Papševa irina.papseva@tthk.ee
1TAR (e)g E Irina Papševa irina.papseva@tthk.ee
1TAR (v)g V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
1 LOG IT(e)g E Irina Papševa irina.papseva@tthk.ee
2LOG IT(e) E Olga Ilnitskaja olga.ilnitskaja@tthk.ee
2LOG IT(v) V Olga Ilnitskaja olga.ilnitskaja@tthk.ee
2TAR(e) E Ilmar Ilinõh ilmar.ilinoh@tthk.ee
2TAR(v) V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
2TAR(e)g E Ilmar Ilinõh ilmar.ilinoh@tthk.ee
2TAR(v)g  V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee