Tallinna Tööstushariduskeskus

Rühmajuhatajad

Rühmajuhatajad 2018/2019 õa

Transporditehnika valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
AUTpe18_1 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe18_2 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTge18 E Arno Lill arno.lill@tthk.ee
AUMge18 E Martin Miil martin.miil@tthk.ee
SADgeMS18 E Lempu Pärand lempu.parand@tthk.ee
AUTpe17_1 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTpe17_2 E Luule Press luule.press@tthk.ee
AUTge17 E Arno Lill arno.lill@tthk.ee
AUMge17 E Martin Miil martin.miil@tthk.ee
AKTgeMS17 E Lauri Käärik lauri.kaarik@tthk.ee
AUTpe16 E Luule Press luule.press@tthk.ee
Mehaanika ja metallitöötluse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
METpe18 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
ROOpv18 V Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
LMTgeMS18 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
FREgvMS18 V Veiko Põldmaa veiko.poldmaa@tthk.ee
METpe17 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
METgeMS17 E Veiko Põldmaa veiko.poldmaa@tthk.ee
METpe16 E Ene Kiviraijuja ene.kiviraijuja@tthk.ee
Energeetika ja automaatika valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
MEHpe18 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv18 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
MEHge18 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgeMS18 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgvMS18 V Luule Press luule.press@tthk.ee
KYMgeMS18 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
ROTgeMS18  E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
MEHpe17_1 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpe17_2 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv17 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
MEHge17 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgeMS17 E Luule Press luule.press@tthk.ee
MEHgvMS17 V Luule Press luule.press@tthk.ee
ROTgeMS17 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
KYMgeMS17 E Eduard Brindfeldt eduard.brindfeldt@tthk.ee
MEHpe16 E Jelena Vill jelena.vill@tthk.ee
MEHpv16 V Irina Maksimova irina.maksimova@tthk.ee
Iluteenuse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
JKSge17_1 E Aire Sooman aire.sooman@tthk.ee
JKSge17_2 E Sirje Tani sirje.tani@tthk.ee
JKSge18_1 E Larissa Logina larissa.logina@tthk.ee
JKSge18_2 E Janne Koots janne.koots@tthk.ee
MJgeMS18 E Leili Liinak leili.liinak@tthk.ee
Tekstiili- ja kaubanduse valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
KRRpe18 E Aire Brük kaja.kuiv@tthk.ee
KRRpv18 V Galina Žuravljova galina.zuravljova@tthk.ee
MRApe18 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
SKApe18 E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
KRRge18 E Sandra Jõesar sandra.joesar@tthk.ee
KRRgeÕ18 E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
MRSgeÕ18 E Kaja Kuiv kaja.kuiv@tthk.ee
NÜRgeÕ18 E Anne-Ly Treial anne-ly.treial@tthk.ee
MÜKgeMS18 E Krista Sillajõe krista.sillajoe@tthk.ee
EKSgeMS18 E Riina Tenno riina.tenno@tthk.ee
KRRpe17 E Anne-Ly Treial anne-ly.treial@tthk.ee
KRRpv17 V Alina Sokolova alina.sokolova@tthk.ee
MRApe17 E Ika Merendi ika.merendi@tthk.ee
SKApe17 E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
RSge17 E Moonika Ints monika.ints@tthk.ee
RSgeÕ17_1 E Aire Brük aire.bryk@tthk.ee
RSgeÕ17_2 E Sandra Jõesar sandra.joesar@tthk.ee
MÜKgeTP17 E Marika Valk marika.valk@tthk.ee
KRRpe16 E Ika Merendi ika.merendi@tthk.ee
KRRpv16 V Larissa Svintšuk larissa.svintsuk@tthk.ee
MRApe16 E Kaja Kuiv kaja.kuiv@tthk.ee
SKApe16 E Margit Uiboaid margit.uiboaid@tthk.ee
SKApe15 E Velly Juur velly.juur@tthk.ee
Logistka valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
LOGApe18-1 E Helen Bork helen.bork@tthk.ee
LOGApv18_1 V Inessa Klimanskaja inessa.klimanskaja@tthk.ee
LOGApv18_2 V Inessa Klimanskaja inessa.klimanskaja@tthk.ee
LOGAge18 E Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
LOGAgv18 V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
VLOGge18 E Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
VLOGgv18 V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
LOGgv18 V Leeni Rajaste leeni.rajaste@tthk.ee
LOGApe17 E Sirje Schumann sirje.schumann@tthk.ee
LOGApv17_2 V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
LOGApv17_1 V Marina Maiorova marina.maiorova@tthk.ee
LOGAge17 E Tamara Šerstjuk tamara.serstjuk@tthk.ee
LOGAgv17 V Olga Poskotinova olga.poskotinova@tthk.ee
LOGApe16 E Helen Bork helen.bork@tthk.ee
LOGApv16_1 V Nadežda Voronova nadezda.voronova@tthk.ee
LOGApv16_2 V Nadežda Voronova nadezda.voronova@tthk.ee
Infotehnoloogia valdkond
Õppegrupp Õppekeel Rühmajuhataja Kontaktandmed
TARpe18 E Tatjana Smagol tatjana.smogol@tthk.ee
TARpv18 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
LOGITpe18 E Gert Pant gert.pant@tthk.ee
LOGITpv18 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
TITpe18 E Tatjana.Shkarabanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
TITpv18 V Mari Speek mari.speek@tthk.ee
TARge18 E Kristjan Kivikangur kristjan.kivikangur@tthk.ee
TARgv18 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
TITge18 E Ilmar Ilinõh ilmar.ilinõh@tthk.ee
TITgv18 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
TARpe17 E Mari Speek mari.speek@tthk.ee
TARpv17 V Marina Oleinik marina.oleinik@tthk.ee
LOGITpe17 E Tatjana Shkarbanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
LOGITpv17 V Tatjana Shkarbanova tatjana.shkarbanova@tthk.ee
TARge17 E Kai Jesse kai.jesse@tthk,ee
TARgv17 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
LOGITge17 E Kristjan Kivikangur kristjan.kivikangur@tthk.ee
TARpe16 E Ilmar Ilinõh ilmar.ilinoh@tthk.ee
TARpv16 V Irina Merkulova irina.merkulova@tthk.ee
LOGITpe16 E Olga Ilnistskaja olga.ilnitskaja@tthk.ee
LOGITpv16 V Olga Ilnistskaja olga.ilnitskaja@tthk.ee