Tallinna Tööstushariduskeskus

Miks valida Tallinna Tööstushariduskeskus?

Otsus omandada uusi teadmisi ja oskuseid on iga inimese elus märgilise tähtsusega. Kui oled valmis avardama oma teadmistepagasit ning leidma oma tõelist kutsumust, siis tasub hoolikalt kõrvutada erinevaid õppeasutusi. Käesolevas blogipostituses räägimegi lähemalt, mis teeb Tallinna Tööstushariduskeskusest silmapaistva ja unikaalse kooli. Loe edasi!

1) Arvukalt erialasid

Meie soovime, et kõik meie täiend-, ümber- ja esmaõppes olevad õpilased saaksid innukalt tegeleda võimalikult täpselt sellega, mis neid enim huvitab. Personaliseeritud arenguks soodsa keskkonna loomise tarvis on Tallinna Tööstushariduskeskuses võimalik õppida koguni 38 eriala, investeerides ühtlasi iga eriala jätkusuutlikkusse. Erialade ulatuslik assortii on ideaalne selleks, et kindlustada vajalikud alustalad meie õpilaste tulevase jätkuva edu jaoks. Meiega õpid mida soovid, tipptasemel. Leia sobiv eriala SIIT

2) Kindel töökoht

Kutsehariduse omandamise juures on üheks suurimaks atraktsiooniks lõpetamisjärgne töökohakindlus, kuna primaaroskused ei aegu. Tallinna Tööstushariduskeskuse teeb omakorda eriliseks meie suunitletus ja rõhuasetus tööandjate vajadustele, pakkudes eluaegseid õppevõimalusi kõikidele, kes soovivad erialast täiendõpet, et tööalaselt kaasaegsete trendidega kaasas käia.

3) Orienteeritus pidevale kasvule

Meie põhitõdede hulka kuuluvad arusaamad, et konkurentsivõimelise kutsehariduse pakkumiseks peame pidama sammu iga eriala viimaste arengusuundadega. Lähtume alati tööandjate huvidest ja väärtustest ning õpilaste vajadustest, võttes neid arvesse nii õppetöid läbi viies kui ka erialade loomingulisel arendamisel. Niiviisi tagame sümbioosse edu nii meile endile, tööandjale ja õpilastele.

Seega, kui oled valmis sügisest alustama oma teekonda just Tallinna Tööstushariduskeskuses, siis ootame Sind pikisilmi. Vastuvõtt kestab veel viimaseid päevi! Vaata lähemalt SIIT!