Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

17.05. - 13.06.2021
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D11 16.00-16.45 16.00-16.45
Ervin, Evelyn evelyn.ervin@tthk.ee D7 16.00-16.45
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B123 9.00-10.00 Kokkuleppel õpetajaga
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B243 15.10-16.45
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D5 14.20-16.00
Kähar, Merilin merilin.kahar@tthk.ee D1 16.00-16.45 16.00-16.45
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee õppekauplus Kokkuleppel Õppekaupluses
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D3/ D6 13.30-14.15, D6 16.00-16.45
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee; muskatma@gmail.com B116 11.50-12.35
Pill, Maris maris.pill@tthk.ee D133/ B243 16.00-16.45, D133 16.00-16.45, B243
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D10 12.00-14.00 15.10-15.55
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D 1 14.20-15.55 Kokkuleppel õpetajaga
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee; D129/ D14 16.00-16.45 14.20-15.05
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D3 14.15-16.00
Treial Anne-Ly anne-ly.treial@tthk.ee D1 15.10-16.45