Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

 

30.08 - 05.09.2021
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D201 14.20-15.55, D201
Brochard, Liisa liisa.brochard@tthk.ee D201 16.00-16.30
Hindpere, Ene ene.hindpere@tthk.ee D202 14.15 - 15.55
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee D111 15.10-15.55 15.10-15.55
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B120 14.20-15.05 14.20-15.05
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D201/ D204 15.10-15.55 15.10-15.55
Kähar, Merilin merilin.kahar@tthk.ee D201 15.10-16.45
Kuiv, Kaja kaja.kuiv@tthk.ee B242 13.30-15.55
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D202 15.10-16.30
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee B116 15.00-16.00
Pill, Maris maris.pill@tthk.ee B243 16.00-16.45 16.00-16.45
Piirsalu, Diana diana.piirsalu@tthk.ee D207 15.10-15.55
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D110 15.10-15.55 15.10-15.55
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D204/ D205 16.00-16.45, D205 16.00-16.45, D204
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee D203 15.10-15.55 16.00-16.45
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D203 14.15-15.00
Tolli, Tuulikki tuuliki.tolli@tthk.ee D206 16.00-16.45
Treial Anne-Ly anne-ly.treial@tthk.ee D202 16.00-17.35