Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

05.10.2020 - 02.11.2020
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Amur, Triin triin.amur@tthk.ee D 120 11.50-12.30
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D 11 16.00-16.45 16.00-16.45
Brochard, Liisa liisa.brochard@tthk.ee D 1 16.00-16.45 16.00-16.45
Hindpere, Ene ene.hindpere@tthk.ee D 2 15.15.-16.45
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B 123/D 4 16.00-16.45 B123 15.10-15.55 D4
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B 243/B 120 15.10-17.35
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D 2 16.00-16.45
Kähar, Merilin merilin.kahar@tthk.ee D 1 16.00-16.45
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee Õppekauplus 13.30-15.55
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D 6 11.00-11.45 16.00-16.45
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee; muskatma@gmail.com B 116 11.00-11.45
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee; piirsalu.diana@gmail.com D 7 15.10-15.55
Pill, Maris maris.Pill@tthk.ee D14/B 243 15.10-15.55 B243 15.10-15.55 B243
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D 10 16.00-16.45 15.10-15.55
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D 3 15.10-16.45
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee; D 3/D 14 15.10-15.55 D3 15.10-15.55 D14
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D 3 12.40-14.15
Tolli, Tuulikki tuuliki.tolli@tthk.ee D 6 16.00-16.45
Treial Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee D 4 16.00-16.45 16.00.16.45