Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

 

13.12.2021 - 30.01.2022
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja e-post Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük Aire aire.bryk@tthk.ee D201 15.10-16.30 D201
Brochard Liisa liisa.brochard@tthk.ee D201 16.00 - 16.30 D201
Hindpere Ene ene.hindpere@tthk.ee D202 15.00-15.55 D202
Juur Velly velly.juur@tthk.ee B243 16.00- 17.35
Jõesar Sandra sandra.joesar@tthk.ee D201, D204 14.20 - 15.10 D204 15.10 - 15.55 D201
Ints Moonika moonika.ints@tthk.ee B123 , D202 8.30 - 9.15 B123 14.20 - 15.00 D202
Kuiv Kaja kaja.kuiv@tthk.ee õppekauplus 15.30-16.30
Merendi Ika ika.merendi@tthk.ee D206 16.00 - 16.30 D206 14.20 - 15.00 D206
Muskat Mare mare.muskat@tthk.ee B115 15.10-15.55
Sokolova Alina alina.sokolova@tthk.ee D204, D205 15.55 - 16.40 D205 15.55 - 16.40 D204
Svintšuk Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee D114 16.00 - 16.45 D114 16.00 - 16.45 D114
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D110 16.00 - 16.45 16.00 - 16.45, 13.01 kell 14.20-15.05
Žuravljova Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D203 12.40 - 14.15
Treial Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee D202 8.30 - 9.15 15.10-15.55
Kähar Merilin merilin.kahar@tthk.ee D201 16.00-16.30 16.00-16.30
Piirsalu , Diana diana.piirsalu@tthk.ee D207 14.20 - 15.05
Reinok, Maarja maarja.reinok@tthk.ee D113 16.00 - 16.30
Tolli, Tuulikki tuuliki.tolli@tthk.ee B/D133 16.00 - 16.30
Mae , Aare Johannes aare.mae@hotmail.com B/D 129 16.00 - 16.30