Tallinna Tööstushariduskeskus

Tekstiili- ja kaubanduse valdkonna konsultatsioonid

14.12.2020 - 31.01.2021
NB! ÕPILASTEL KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
Õpetaja info Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Amur, Triin triin.amur@tthk.ee B 120
Brük, Aire aire.bryk@tthk.ee D 11 16.00-16.45 16.00-16.45
Brochard, Liisa liisa.brochard@tthk.ee D 4 16.00-16.30
Ints, Moonika moonika.ints@tthk.ee B 123/D 4 14.20-15.05 D4 15.10-15.55 B123
Juur, Velly velly.juur@tthk.ee B 120 16.00-17.15
Jõesar, Sandra sandra.joesar@tthk.ee D 2 14.20-15.05 16.00-16.45
Kähar, Merilin merilin.kahar@tthk.ee D 1 14.20-15.05 14.20-15.05
Kuiv, Kaja Kaja.Kuiv@tthk.ee Õppekauplus/ B242 16.30-16.45 09.20-10.05 B242
Merendi, Ika ika.merendi@tthk.ee D 2/B243 8.30-9.15 B243 15.10-15.55 D2
Muskat, Mare mare.muskat@tthk.ee; muskatma@gmail.com B 116 14.20-15.05
Piirsalu, Diana Diana.Piirsalu@tthk.ee; piirsalu.diana@gmail.com D 7 13.30-14.15
Pill, Maris maris.Pill@tthk.ee B 243 Kokkuleppel kuna õpetaja tunniplaan muutub iga nädal. Konsultatsiooniajad kirjas iganädalaselt D7 uksel
Sillajõe, Krista krista.sillajoe@tthk.ee D 10 16.00-16.45 15.10-15.55
Sokolova, Alina alina.sokolova@tthk.ee D 3 15.10-15.55 16.00-16.45
Svintšuk, Larissa larissa.svintchuk@tthk.ee; D3/D129 15.10-15.55 D3 15.10-15.55 D129
Žuravljova, Galina galina.zhuravljova@tthk.ee D 3 13.30-15.00
Tolli, Tuulikki tuuliki.tolli@tthk.ee B 120 16.45-17.30
Treial Anne-Ly Anne-Ly.Treial@tthk.ee D 1 14.20-15.55