Tallinna Tööstushariduskeskus

Sisseastujale

Vastuvõtt toimub elektroonilises keskkonnas SAIS ja E,T,K,N,R kell 10.00 – 15.00 B- korpuses ruumis B139 (VAATA SIIT, KUIDAS ESITADA AVALDUST!).

Vastuvõtu, vabade õppekohtade ning SAIS küsimuste kohta saab informatsiooni: telefon 654 5026 ja e-post vastuvott@tthk.ee 

Õpilaskandidaadid, kes läbisid edukalt kandideerimise (“Vastuvõetav”)  peavad KINNITAMA õppima tuleku ühel valitud erialal SAISis (vajuta lingile, logi sisse ja kinnita õppima tulek). Keskkond SAIS on eesti, vene ja inglise keeles.

Kui sul on mitu avaldust, saad õppima tulekut  kinnitada ainult nende avalduste puhul, mis on SAISis olekus “Vastuvõetav”.

Kinnitamise aja mööduses on koolil õigus märkida need avaldused staatusesse “Avaldusest loobunud”  või “Määratud õppekohast loobunuks” kui kandidaat on kandideerinud mitmele õppekohale ja võtnud vastu õppima tuleku otsuse ühele õppekohale (erialale).

Palun kontrolli aeg-ajalt oma avaldust ning sulle saadetud teateid SAISis. Kui leiad avaldusel mõne vea või sulle jäävad avaldusega seotud toimingud arusaamatuks, võta kooliga ühendust e-posti aadressil vastuvott@tthk.ee

Palun loe SAIS avalduse staatuste kohta SIIT (vaata punkti nr 3)!

Teade vastuvõtuotsusest saadetakse kandidaadile SAISis märgitud e-posti aadressile, kuid kool ei saa garanteerida teate kättesaamist. Palun veendu, et e-posti aadress oleks sinu avaldusel sisestatud õigesti ning ega SAISi teated pole sattunud rämpsposti hulka. Samuti jälgi regulaarselt oma avalduse staatust ning positsiooni pingereas (aluseks avalduse number) otse SAISis.

Probleemide korral SAISis (ID-kaart, Mobiili-ID, HarID, SMART-ID ei tööta/ ei saa kasutada/ ei saa kinnitada õppima tulekut vms)  palun pöörduda esimesel võimalusel e-posti aadressile (kirjelda olukorda, lisa avalduse number, ees- ja perenimi ning isikukood): vastuvott@tthk.ee

Õpilaskodu majutuse info, vaata õppetöökalendrit  ja tunniplaani.