Tallinna Tööstushariduskeskus

Tule Teeviidale 7.-8. detsembril!

Elu on õnnemäng? Mitte siis, kui valid Tallinna Tööstushariduskeskuse!

Tule Teeviidale, astu läbi Tallinna Tööstushariduskeskuse boksist ja veendu ise, miks antud kool Sulle parim valik on! Keeruta kohapeal loosiratast, et võita ägedaid kingitusi, sest Tallinna Tööstushariduskeskuses õppimine on nagu mäng, kus iga valik võidab!

Mis toimub?

Millal toimub?

7. detsembril kl 10-19
8. detsembril kl 10-18

Miks tulla?

Lisaks sellele, et saad olulist infot tuleviku võimaluste kohta, saad võita TTHK meeneid!

Miks tulla?

Tule üksi, pere või sõpradega – meie boksi on oodatud kõik!

Loe lähemalt, mis on need 10 põhilist põhjust, miks Tallinna Tööstushariduskeskus on parim valik!

#1 Kindel amet, kindel sissetulek

Paljud inimesed jäävad pärast haridustee lõppu tulevikuplaanide ja edasiste tegemistega jänni, teadmata kuhu minna, mida teha või kuidas edasi. Kutseharidusega omandad aga kindla ameti, kindla karjääri ja kindla sissetuleku – ja see ongi tähtsaim

#2 Praktilised oskused viivad kiiremini tööle

Meie juures õpid kindlaid, rakenduslikke ja praktilisi oskusi, mis on ikka ja alati nõutud. Ühesõnaga – kui kooli lõpetad ja haridus käes, ootavad sind kiires korras juba mitmed kindlad töökohad. Kõlab hästi, või mis?

#3 Innovaatiline õpikeskkond on inspireeriv

Kõikide meie erialavalikute juures on TTHK-sse kogunenud arvukalt andekaid ja oskuslikke inimesi. Seega ei paku Tallinna Tööstushariduskeskuses õppimine mitte ainult kindlat ametit ja tulevikku, vaid ka tõeliselt inspireerivat keskkonda, mis soosib eneseteostust, ambitsiooni ja edasiviivat mõtlemist!

#4 Reaalne oskus, mis pakub tööturul lisaväärtust

Oskustöölised on tänapäeval vägagi hinnas, sest aegumatute oskustega inimesi leidub aina vähem. Omandades tõelise kutse ja sellega kaasaskäiva oskustepagasi, tõstad oma väärtust tööturul märkimisväärselt ja suurendad oma tõenäosust jõuda suurepärase töökohani

#5 Oskus oma kätega midagi ise luua on aegumatu

Kui ametikindlus, karjäärivõimalused ja tööturuline väärtus Sind veel ei paelu, tasub mõelda, et meie juures õpitav on terveks eluks. Tõelised oskused ei kao, hääbu ega aegu, vaid jäävad alati kasulikeks ja Sinuga.

#6 Kooli lõpetades tead täpselt, kes Sinust saab

Meiega õppides ei pea muretsema, kuidas edasi või kellena lõpuks ikkagi töötada saab – vastupidi, lõpetades Tallinna Tööstushariduskeskuse, tead täpselt, kes Sinust saab ja kuidas seda teha.

#7 Kunagi pole liiga hilja, et omandada uus kutse

Enda harimiseks ja uute oskuste õppimiseks pole mitte kunagi liiga hilja. Kui Sinus peitub tõeline soov ja huvi omandada uus kutse, siis ei ole Sinu vanusel mingit tähtsust. Tule ja õpi!

#8 Õpid koos oma tulevaste kolleegidega

Kutsehariduse saamise teeb eriliseks just kindla ametikoha omandamine. See tähendab, et õppimise vältel loodud suhted kanduvad üle ka Sinu edasisse tööellu – leiad sõbrad eluks!

#9 Õppimine ≠ tuupimine

Kui valid kutsehariduse, saad oma päevad veeta tegeledes vahetult oma huvialaga. Seega on hariduse omandamisprotsess vähem nagu koolipingi nühkimine või niisama tuupimine ja rohkem nagu tõeline, arendav elukogemus.

#10 Üle 30 erineva kaasaegse õpisuuna

Meie juures on võimalik valida enam kui kolmekümne huvitava eriala vahel, millest kõik on kaasaegselt rakendatavad ja tööturul tõelise nõudlusega. Teisisõnu leiad meie valikust kindlasti ala, mis Sind tõeliselt huvitab!