Tallinna Tööstushariduskeskus

Valdkondade juhid ja õppeosakond

Leili Liinak

iluteeninduse valdkonna
juhataja
leili.liinak@tthk.ee 6 542 115 B 108

Leeni Rajaste

logistika valdkonna
juhataja
leeni.rajaste@tthk.ee 6 542 232 B 006

Riina Tenno

tekstiili- ja kaubanduse
valdkonna juhataja
riina.tenno@tthk.ee 6 542 115 B 108

Kaja Kuiv

tekstiili- ja kaubanduse
valdkonna juhtõpetaja
kaja.kuiv@tthk.ee 6 542 115 D3 A

Eduard Brinfeldt

tehnoloogia direktor eduard.brindfeldt@tthk.ee 6 542 009 A 213

Madis Lokotar

IT erialade õppevaldkonna juht madis.lokotar@tthk.ee 6 542 874 E 11

Raivo Kruusik

transporditehnika
valdkonna juhataja
raivo.kruusik@tthk.ee 6 561 123 A 204

Virgo Rotenberg

elektroonika valdkonna
juhtõpetaja
virgo.rotenberg@tthk.ee 6 542 009 A211

Rein Pikner

mehaanika valdkonna
juhtõpetaja
rein.pikner@tthk.ee 6 561 123 A 212

Veiko Põldmaa

mehaanika valdkonna
juhtõpetaja
veiko.poldmaa@tthk.ee A 234

Irina Maksimova

üldainete osakonna
juhataja
irina.maksimova@tthk.ee 6 542 660 B 210

Mati Lauri

haldusdirektor mati.lauri@tthk.ee 6 542 116 B 109

Age-Nelly Veberman

personalispetsialist-
sekretär
age-nelly.veberman@tthk.ee 6 542 833 A 214

Tiina Karin

õppesekretär tiina.karin@tthk.ee 6 546 026 B 139

Anu Pajusild

õppesekretär anu.pajusild@tthk.ee 6 546 026 B 139

Marje Riis

õppekorraldusjuht marje.riis@tthk.ee 6 542 115 B 108

Anneli Tammela

raamatukoguhoidja anneli.tammela@tthk.ee 6 542 833 A 248

Luule Press

rühmajuhendaja luule.press@tthk.ee 6 542 660 B 204

Tiina Kroll

haridustehnoloog tiina.kroll@tthk.ee 6 542 833 A 210

Kadi Jalgma

sotsiaalpedagoog kadi.jalgma@tthk.ee 6 542 833 B 118

Agnes Mägismaa

huvijuht agnes.mägismaa@tthk.ee 6 542 833 B 250

Ene Kiviraijuja

õpilaskodu juhataja ene.kiviraijuja@tthk.ee 6 561 446 A 145

täienduskoolituse
projektijuht
6542 833 A246

Juuksurite õppesalong "Noorus"                                                                                      6789279

SA Tallinna
Koolitervishoid

kooliõde:

Kätlin Laas

katlin.laas@kth.ee 56 256 612 A 250

kooliõde:

Nina Blisko

nina.blisko@kth.ee 56 200 158 A 250