Valdkonnad:

Juhtkond

Paul Alekanddirektorpaul.alekand@tthk.ee6 285 200A 214
Mirje Burmeister

õppedirektor,

direktori asetäitja

mirje.burmeister@tthk.ee6 285 201A 214
Mati Lauri

haldusdirektor,

direktori asetäitja

mati.lauri@tthk.ee6 542 116B 207
Eduard Brindfeldttehnoloogia direktoreduard.brindfeldt@tthk.ee6 542 009A 213
Ene Alliknurmfinantsjuhtene.allkinurm@tthk.ee6 979 030A 205
Age-Nelly Vebermanpersonalispetsialist-
sekretär
age-nelly.veberman@tthk.ee6 542 833A 214

Valdkondade juhid ja õppeosakond

Marit Laitamm õpilaskodu juhataja marit.laitamm@tthk.ee 6 561 446
Leili Liinak

iluteeninduse valdkonna

juhataja

leili.liinak@tthk.ee 6 285 225 B 108
Leeni Rajaste

logistika valdkonna

juhataja

leeni.rajaste@tthk.ee 6 542 232 B 006
Riina Tenno

tekstiili- ja kaubanduse

valdkonna juhataja

riina.tenno@tthk.ee 6 542 115 B 108
Kaja Kuiv

tekstiili- ja kaubanduse

valdkonna juhtõpetaja

kaja.kuiv@tthk.ee 6 285 207 D3 A
Eduard Brindfeldt tehnoloogia direktor eduard.brindfeldt@tthk.ee 6 542 009 A 213
Eduard Brindfeldt IT erialade õppevaldkonna juht eduard.brindfeldt@tthk.ee 6 542 009 A 213
Raivo Kruusik

transporditehnika

valdkonna juhataja

raivo.kruusik@tthk.ee 6 561 123 A 204
Virgo Rotenberg

elektroonika valdkonna

juhtõpetaja

virgo.rotenberg@tthk.ee 6 285 221 A211
Rein Pikner

mehaanika valdkonna

juhtõpetaja

rein.pikner@tthk.ee 6 285 224 A 212
Irina Maksimova

üldainete osakonna

juhataja

irina.maksimova@tthk.ee 6 542 874 B 210
Mati Lauri haldusdirektor mati.lauri@tthk.ee 6 542 116 B 207
Age-Nelly Veberman

personalispetsialist-

sekretär

age-nelly.veberman@tthk.ee 6 542 833 A 214
Tiina Karin õppesekretär tiina.karin@tthk.ee 6 545 026 B 139
Anu Pajusild õppesekretär anu.pajusild@tthk.ee 6 545 026 B 139
Kadri Pulst õppekorraldusjuht kadri.pulst@tthk.ee 6 285 216 B 108
Anneli Tammela raamatukoguhoidja anneli.tammela@tthk.ee 6 285 212 A 248
Luule Press rühmajuhendaja luule.press@tthk.ee 6 560 116 B 204
Anneli Säde rühmajuhendaja anneli.sade@tthk.ee 6 285 222 B 205
Jekaterina Rätsep rühmajuhendaja jekaterina.ratsep@tthk.ee 6 285 215 A 145
Tiina Kroll haridustehnoloog tiina.kroll@tthk.ee 6 285 210 A 210
Kadi Jalgma sotsiaalpedagoog kadi.jalgma@tthk.ee 6 542 295 B 118

Üldainete osakond

Irina Maksimova üldainete osakonna juhataja irina.maksimova@tthk.ee 6 542 874 B210
Olga Borodina õpetaja olga.borodina@tthk.ee
Natalia Butel õpetaja natalja.butel@tthk.ee
Jean Prokošin õpetaja jean.prokosin@tthk.ee
Krista Hallen õpetaja krista.hallen@tthk.ee
Silva Kiveste õpetaja silva.kiveste@tthk.ee
Alina Laaneväli-Toots õpetaja alina.laanevali@tthk.ee
Eve Lavin õpetaja eve.lavin@tthk.ee
Marina Maiorova õpetaja marina.maiorova@tthk.ee
Maksim Maksõmiv õpetaja maksim.maksomiv@tthk.ee
Raili Reinvek õpetaja raili.reinvek@tthk.ee
Irina Peetrimägi õpetaja irina.peetrimagi@tthk.ee
Svetlana Pesetskaja õpetaja svetlana.pesetskaja@tthk.ee
Olga Poskotinova õpetaja olga.poskotinova@tthk.ee
Aleksandra Pšenitšner õpetaja aleksandra.pshenitshner@tthk.ee
Mari Speek õpetaja mari.speek@tthk.ee
Anette Teesaar õpetaja anette.teesaar@tthk.ee
Anna Tiidt õpetaja anna.tiidt@tthk.ee
Margit Uiboaid õpetaja margit.uiboaid@tthk.ee
Krista Vare õpetaja krista.vare@tthk.ee
 Jelena Vill õpetaja jelena.vill@tthk.ee
Nadežda Voronova õpetaja nadezda.voronova@tthk.ee
Ene Kirotbek õpetaja ene.kirotbek@tthk.ee
Oxana Sayapina õpetaja oxana.sayapina@tthk.ee
Aleksandra Norkevitš õpetaja aleksandra.norkevits@tthk.ee
Tiiu Krist õpetaja tiiu.krist@tthk.ee
Alexandra Reinla õpetaja alexandra.reinla@tthk.ee
Silvi Lepparu õpetaja silvi.lepparu@tthk.ee
Eva Telling õpetaja eva.telling@tthk.ee
Eve Muru õpetaja eve.muru@tthk.ee

Mehaanika ja elektroonika valdkond

Eduard Brindfeldt tehnoloogia direktor eduard.brindfeldt@tthk.ee 6 542 009 A 213
Virgo Rotenberg elektroonika valdkonna juhtõpetaja virgo.rotenberg@tthk.ee 6 285 221 A211
Stanislav Volf kutseõpetaja stanislav.volf@tthk.ee
Oleg Deikin kutseõpetaja oleg.deikin@tthk.ee
Aleksandr Grinko kutseõpetaja aleksandr.grinko@tthk.ee
Kotenjova Ljubov kutseõpetaja kotenjova.ljubov@tthk.ee
Margus Müür kutseõpetaja margus.müür@tthk.ee
Aleksei Sedjakin kutseõpetaja aleksei.sedjakin@tthk.ee
Tatjana Sidorenko kutseõpetaja tatjana.sidorenko@tthk.ee
Nikolai Zotikov kutseõpetaja nikolai.zotikov@tthk.ee
Rein Ausmees kutseõpetaja rein.ausmees@tthk.ee
Hans Toomla kutseõpetaja hans.toomla@tthk.ee
Samo Saarts kutseõpetaja samo.saarts@tthk.ee
Nils Härsing kutseõpetaja nils.harsing@tthk.ee
Roman Kotenjov kutseõpetaja roman.kotenjov@tthk.ee
Liisa-Mona Jallai kutseõpetaja liisamona.jallai@tthk.ee
Roman Yuryevich Oljushkin kutseõpetaja roman.oljushkin@tthk.ee
Silver Tees kutseõpetaja silver.tees@tthk.ee
Rein Pikner mehaanika valdkonna juhtõpetaja rein.pikner@tthk.ee 6 285 224 A 212
Veiko Põldmaa kutseõpetaja veiko.poldmaa@tthk.ee A 234
Ljubov Fesko kutseõpetaja ljubov.fesko@tthk.ee
Kert Keerup kutseõpetaja kert.keerup@tthk.ee
Pjotr Nekrõlov kutseõpetaja pjotr.nekrolov@tthk.ee

Iluteeninduse valdkond

Leili Liinak iluteeninduse valdkonna juhataja leili.liinak@tthk.ee 6 285 225 B 108
Janne Koots kutseõpetaja janne.koots@tthk.ee
Larissa Logina kutseõpetaja lariss.logina@tthk.ee
Aire Sooman kutseõpetaja aire.sooman@tthk.ee
Eve Õnnis kutseõpetaja eve.onnis@tthk.ee
Kertti Viru kutseõpetaja kertti.viru@tthk.ee
Heli Reinut kutseõpetaja heli.reinut@tthk.ee
Kaja Seppel kutseõpetaja kaja.seppel@tthk.ee
Mariliis Niine kutseõpetaja mariliis.niine@tthk.ee
Rendaldo Paabel kutseõpetaja renaldo.paabel@tthk.ee
Aili Puss kutseõpetaja aili.puss@tthk.ee
Peeter Pinka kutseõpetaja peeter.pinka@tthk.ee
Martin Noa Ldinin kutseõpetaja martin.ldinin@tthk.ee
Margit Valdna kutseõpetaja margit.valdna@tthk.ee

Rõiva- ja kaubanduse valdkond

Riina Tenno tekstiili- ja kaubanduse valdkonna juhataja riina.tenno@tthk.ee 6 542 115 B 108
Kaja Kuiv tekstiili- ja kaubanduse valdkonna juhtõpetaja kaja.kuiv@tthk.ee 6 285 207 D3 A
Aire Brük kutseõpetaja aire.bryk@tthk.ee
Moonika Ints kutseõpetaja moonika.ints@tthk.ee
Velly Juur kutseõpetaja velly.juur@tthk.ee
Sandra Jõesar kutseõpetaja sandra.joesar@tthk.ee
Ika Merendi kutseõpetaja ika.merendi@tthk.ee
Pilery Kangur kutseõpetaja pilery.kangur@tthk.ee
Krista Sillajõe kutseõpetaja krista.sillajoe@tthk.ee
Alina Sokolova kutseõpetaja alina.sokolova@tthk.ee
Larissa Svintšuk kutseõpetaja larissa.svintchuk@tthk.ee
Galina Žuravljova kutseõpetaja galina.zhuravljova@tthk.ee
Anne-Ly Treial kutseõpetaja anne-ly.treial@tthk.ee
Mare Muskat kutseõpetaja mare.muskat@tthk.ee
Rain Veetõusme kutseõpetaja rain.veetousme@tthk.ee
Evelyn Ervin kutseõpetaja evelyn.ervin@tthk.ee
Ene Allikalt kutseõpetaja ene.allikalt@tthk.ee
Ene Hindpere kutseõpetaja ene.hindpere@tthk.ee
Marika Merilai kutseõpetaja marika.merilai@tthk.ee
Tuulikki Tolli kutseõpetaja tuulikki.tolli@tthk.ee
Aare Johannes Mae kutseõpetaja aare.mae@tthk.ee
Kristjan Kruus kutseõpetaja kristjan.kruus@tthk.ee
Diana Tuulik kutseõpetaja diana.tuulik@tthk.ee
Merilin Kähar kutseõpetaja merilin.kahar@tthk.ee
Liisa Brochard kutseõpetaja liisa.brochard@tthk.ee

Autotehnika valdkond

Raivo Kruusiktransporditehnika
valdkonna juhataja
raivo.kruusik@tthk.ee6 561 123A 204
Lauri Käärikkutseõpetajalauri.kaarik@tthk.ee  
Arno Lillkutseõpetajaarno.lill@tthk.ee  
Raimond Tresskutseõpetajaraimond.tress@tthk.ee  
Tony Võsurkutseõpetajatony.vosur@tthk.ee  
Tõnu Tammistkutseõpetajatonu.tammist@tthk.ee  
Hardi-Olav Koortkutseõpetajahardi-olav.koort@tthk.ee  
Mattias Määritskutseõpetajamattias.maarits@tthk.ee  

IT valdkond

Eduard Brindfeldt tehnoloogia direktor eduard.brindfeldt@tthk.ee 6 542 009 A 213
IT erialade õppevaldkonna juht 6 285 220 E 11
Kristjan Kivikangur kutseõpetaja kristjan.kivikangur@tthk.ee
Irina Merkulova kutseõpetaja irina.merkulova@tthk.ee
Johannes Kiigemägi kutseõpetaja johannes.kiigemagi@tthk.ee
Marina Oleinik kutseõpetaja marina.oleinik@tthk.ee
Gert Pant kutseõpetaja gert.pant@tthk.ee
Lury Shkarbanova kutseõpetaja lury.shkarbanova@tthk.ee
Toivo Treufeldt kutseõpetaja toivo.treufeldt@tthk.ee
Sergei Luchkin kutseõpetaja sergei.luchkin@tthk.ee
Anastasia Kalinkina kutseõpetaja anastasia.kalinkina@tthk.ee
Mikhail Agapov kutseõpetaja mikhail.agapov@tthk.ee
Ingvar Derešivski kutseõpetaja ingvar.deresivski@tthk.ee
Daniil Solomõkov kutseõpetaja daniil.solomykov@tthk.ee
Anna Nekrassova kutseõpetaja anna.nekrassova@tthk.ee
Diana Mihhalevskaja kutseõpetaja diana.mihhalevskaja@tthk.ee

Logistika valdkond

Leeni Rajaste logistika valdkonna juhataja leeni.rajaste@tthk.ee 6 542 232 B 006
Helen Bork kutseõpetaja helen.bork@tthk.ee
Sirje Schumann kutseõpetaja sirje.schumann@tthk.ee
Tamara Šerstjuk kutseõpetaja tamara.serstjuk@tthk.ee
Inessa Klimanskaja kutseõpetaja inessa.klimanskaja@tthk.ee
Reeno Tarm kutseõpetaja reeno.tarm@tthk.ee
Margit Rajaste kutseõpetaja margit.rajaste@tthk.ee
Andrey Lobanov kutseõpetaja andrey.lobanov@tthk.ee

Tugipersonal

Tiina Krollharidustehnoloogtiina.kroll@tthk.ee6 285 210A 210
Kadi Jalgmasotsiaalpedagoogkadi.jalgma@tthk.ee6 542 295B 118
Agnes Mägismaahuvijuhtinfo@tthk.ee6 285 223B 250
Marit Laitammõpilaskodu juhatajamarit.laitamm@tthk.ee6 561 446A 145
SA Tallinna
Koolitervishoid kooliõde:
Kätlin Laas
vastuvõtt:
8.30 – 16.30
katlin.laas@kth.ee56 256 612A 135
SA Tallinna
Koolitervishoid kooliõde:
Niina Plisko
vastuvõtt:
8.30 – 16.00
niina.plisko@kth.ee56 200 158A 135