07.11 – 09.12.2022

Logistika            
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Bork, Helen B001 16.00-16.45 16.00-16.45, 29.11 jääb ära      
Klimanskaja, Inessa B002 16.00-16.45 16.00-16.45      
Lobanov, Andrey B004  16.00-16.45        16.50-17.30
Rajaste, Leeni B004         16.00-16.45  
Rajaste, Margit B004       7.45- 8.30  
Schumann, Sirje  B003 16.00-16.45      15.10-15.55  
Šerstjuk, Tamara B005   15.10-15.55   14.20 – 15.00    
Tarm, Reeno A143       7.45-8.30  
             
Energeetika ja automaatika          
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Deikin, Oleg A126     16.50 – 17.35    
Grinko, Aleksandr A226       15.10 – 16.00  
Härsing, Nils A128/A241     18.30-19.15, A241   16.50-17.35, A128    
Kask, Liisa-Moona A133       15.10-16.45  
Kotenjov, Roman A135     16.00-17.35    
Kotenjova, Ljubov A223 18.30 – 19.15        
Oljushkin, Roman C104         16.50-17.35
Rotenberg, Virgo A222     13.30-14.15    
Sedjakin, Aleksei A228 16.00-16.45        
Sidorenko, Tatjana A119 15.10 – 15.55        
Zotikov, Nikolai C131   16.50 – 17.35      
Toomla, Hans            
Volf, Stanislav A230     16.50-17.35   14.20-15.05
Tees, Silver C104   16.00-17.35      
             
Tekstiil ja kaubandus            
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Brük Aire  D201     16.00 -16.45  D201 16.00 -16.45  D201  
 Brochard  Liisa D201   16.00 – 16.30 D201  16.00 – 16.30 D201     
Hindpere, Ene D205     14.20 – 15.05 D205 14.20 – 15.05 D205  
Juur Velly  B243       16.00 – 17.35  B243  
Pilery Kangur B120   16.00 – 16.30  B120     16.00 – 16.30  B120
Jõesar Sandra  D202     16.00 -16.45  D202   13.30 – 14.15  D202
Ints  Moonika D207, D201 16.00 -16.45  D207       15.10-15.55 D201
Kuiv Kaja  Õppekauplus 16.00 – 16.45  Õppekauplus     16.00 – 16.45  Õppekauplus  
Merendi Ika D201   16.00 – 16.45 D201  16.00 – 16.45 D201     
Muskat Mare  B116     16.00-16.45   B116    
Pill Maris B/D129       16.30 – 17.15  B/D129  
Sokolova Alina D203, D204   16.00 -16.45  D203 16.00 -16.45  D204    
Svintšuk Larissa D114   16.00 -16.45  D114 16.00 -16.45  D114    
Sillajõe, Krista D110 15.10 – 15.55  D110     15.10 – 15.55  D110  
Žuravljova Galina D203 16.00 -16.45  D203   16.00 -16.45  D203    
Treial Anne-Ly D111         15.10-16.45 D111
Kähar Merilin D202 16.00 -16.30  D202     16.00 -16.30  D202  
Aare Johannes Mae B/D129     16.00 – 16.30 B/D129    
Anu Hint B/D133       9.00 – 12.00 B/D 133  
Viktor Koshkin E06         13.30 – 14.00 E06
Tolli, Tuulikki D206       12.00 – 12.30 D206  
             
Autotehnika            
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Käärik, Lauri C121, C125       16.50 – 18.25  
Lill, Arno A138   16.00 – 16.45 16.00 – 16.45    
Määrits, Mattias C114     16.50 – 17.35    
Tress, Raimond C114 16.00 – 17.35        
Võsur, Tony C111 16.50 – 18.25        
             
Mehaanika ja metallitöötlus          
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Fesko Ljubov A 122 15.10 – 16.45        
Keerup Kert C 117B/A 119     09.20 – 10.05 ja 16.50 – 17.35     
Nekrõlov Pjotr C 118A       12.40 – 14.15  
Põldmaa Veiko A 234   15.10 – 16.45      
Ülo Palmiste C 118A/B 16.00 – 16.45     16.50 – 17.35  
Rein Pikner A 122/C 117A   16.00 – 16.45 16.00 – 16.45    
             
Üldõpingud            
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Aro, Tiina veebis         17.00-17.45
Arst, Anita B222     16.00-16.45    
Borodina, Olga B 227 15. 40 -16. 25   15. 40 -16. 25    
Butel, Natalia A140   16.00 -16.45      
Ilnitskaja, olga B 137   10.10-10.55       
Hallen, Krista B 129   15.15 – 16.45      
Kirotbek, Ene võimla B     15.15 –15.55    
Kiveste ,Silva B 238       16.00 – 17.35  
Laaneväli-Toots, Alina B 236   16.00- 17.30      –
Lavin, Eve B 230     16.00-17.30    
Silvi Lepparu   B 221         15.10—15.55
Maiorova, Marina B 117     15.55-16.30     
Maksimova, Irina B 210  7.40-16.00 7.40-15.00 7.40-16.00 7.40-16.00 7.40-16.00
Maksõmiv, Maksim võimla A     16.00 -16.45    
Muru, Eve  B 221       16.45-17.30  
Norkevitš, Aleksandra B 232     11.50-13.25     
Peetrimägi, Irina B 226       16.00- 17.30  
Pesetskaja, Svetlana B 144     15.10-15.55    –
Poskotinova, Olga B 138 07.40 – 08.25     15.10 – 15.55  
Prokoshin Jean  B 234 16.00 -16.45 16.00 -16.45      
Pšenitšner, Aleksandra B 219       16.00 -16.45 16.00-16.45
Reinla, Alexandra B 224   15.10-15.55  16.00 -16.45    
Oxana Sayapina B 148     15.10-15.55   7.40-8.25
Speek, Mari B 239 16.00-16.45 16.00-16.45      
Teesaar, Anette B 137         15.10 ja kokkuleppeliselt
Telling, Eva  B 145

14.20-15.05, B145

15.10-15.55 veebis, eelneval kokkuleppel

       
Tiidt, Anna B 131       16.00-16.45  
Uiboaid, Margit B 228   16.00 – 16.45    16.00 – 16.45   
Vare, Krista A 144       16.00 – 16.45   
Vill, Jelena B 127 15.10-16.00 15.10-16.00   16.00-16.45  –
Voronova, Nadežda B 133   16.45- 17.30 16.00-16.45    –
             
Infotehnoloogia            
Õpetaja Ruum Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Agapov, Mikhail A123     16.50 – 19.15    
Derešivski, Ingvar A116 16.00 – 16.45   16.00 – 16.45    
Kalinkina, Anastasia E06 kokkuleppel kokkuleppel   14.00-15.00  
Kiigemägi, Johannes A220   16.00 – 16.45 15.10 – 15.55    
Kivikangur, Kristjan A236 16.50-17.35   16.00-16.45    
Krist, Tiiu B232   16.00 – 16.45      
Luchkin, Sergei A247       16.00-16.45  
Merkulova, Irina E10       16.45-17.35  
Mihhalevskaja, Diana A241       16.50-18.25  
Oleinik, Marina E07   16.00 – 16.45      
Pant, Gert A218   16.00 – 16.45 16.00 – 16.45    
Shkarbanova, Lury A243   18.30-20.05      
Solomõkov, Daniil A243   16.50-17.35      
Treufeldt, Toivo A247   16.00 – 16.45