Valdkonnad:

Õpetajate konsultatsioonid 30.01 - 03.03.23

Autotehnika valdkond

ÕpetajaKonsultatsioonRuum
Käärik, LauriE 16.00. – 17.35C121, C125
Lill, ArnoT ja N 16.00 – 16.45A138
Määrits, MattiasK. Kokkuleppel õpetajagaC114
Tress, RaimondT ja K 16.00 – 16.45C114
Võsur, TonyK 16.50 – 18.25C111, C114

Mehaanika ja metallitöötluse valdkond

ÕpetajaKonsultatsioonRuum
Fesko LjubovE 15.10 – 16.45A 122
Keerup KertN 12.40 – 14.15 ja vastavalt kokkuleppele C 117B/A 119
Nekrõlov PjotrE 16.00 – 17.35C 117A/C 118A
Põldmaa VeikoE 15.10 – 16.45 ja vastavalt kokkuleppeleA 234
Palmiste ÜloT 15.10 – 16.45C 118A/C120
Pikner Rein T 16.00 – 16.45A 122/C 117A

Energeetika ja automaatika valdkond

ÕpetajaKonsultatsioonRuum
Deikin, OlegR 16.00-16.45A126
Grinko, AleksandrE 15.10-15.55A226
Härsing, NilsK 16.00-16.45A243
Kask, Liisa-MonaE 15.10-15.55A128
Kotenjov, RomanT 16:00-17:35A133, A120
Kotenjova, LjubovE 16.00-16.45 A223
Oljushkin, RomanR 16.50-17.35C104
Rotenberg, VirgoK 10.10-10.55C104, A212
Sedjakin, AlekseiT 16.00-16.45A228
Sidorenko, TatjanaT 14.20-15.05A119
Zotikov, NikolaiK 16.00-16.45C131
Toomla, HansE 12.40-13.25A133
Volf, StanislavE 16.00-16.45, R 16.00-16.45A230
Tees, SilverK 16.00-17.35A128

Üldained

ÕpetajaKonsultatsioonRuum
Aljas, TiinaE: 15.00-16.00B221
Aro, TiinaR 17.00 – 17.45veebis
Arst, AnitaT 16.00 – 17.00B222
Borodina, OlgaE: 16.00-16.45; K: 16.00-16.45B227
Butel, Nataliakokkuleppel 
Ilnitskaja, Olga  
Hallen, KristaT: 16.00 – 16.45; N:15.10 – 15.55B129
Halling, TiinaN 16.00-16.30A140
Kirotbek, EneK: 15.50-16.20Vōimla B
Kiveste ,SilvaK: 16.00 – 17.35B238
Laaneväli-Toots, AlinaE: 15.10-15.55; N: 16.00-16.45B 236
Lavin, EveT: 15.10-15.55;N: 15.10-15.55B 230
Lepparu, SilviR: 16.00-16.45B221
Maiorova, MarinaT 16.00-16.45B 117
Maksimova, IrinaE;T;K;N: 7.30-16.00B 210
Maksõmiv, MaksimE:15.50-16.30Vōimla A
Muru, EveN; 07.05-8.30, 15.55-16.45B 221
Norkevitš, AleksandraK: 14.20-15.05B 232
Peetrimägi, IrinaN: 16.00- 17.30B 226
Pesetskaja, SvetlanaN: 16.00 -16.45B144
Poskotinova, OlgaK; 15.10 – 16.40B138
Prokošin, JeanE: 16.00-17.35B 234
Pšenitšner, AleksandraK;N: 16.00 -16.45B 219
Reinla, AlexandraE: 16.00-16.45; T: 15.10-15.55B 224
Sayapina, OxanaK: 15.10-15.55; R: 07.40-08.25B 148
Speek, MariN: 16.00- 17.30B 239
Teesaar, AnetteR: 14.20-15.05 või kokkuleppelB137
Telling, EvaK: 16:00-16:45B 145
Tiidt, AnnaN: 15.10-15.55B 131
Uiboaid, MargitT:16:00-16:45; N:14:20-15:05B 228
Vare, KristaE:15.00 ja kokkuleppelA 144
Vill, JelenaT:15.10-16.00; N:15.10-16.30B127
Voronova, NadeždaN: 15.10 -16.45B133

Tekstiili- ja kaubanduse valdkond

NB! ÕPILASTEL  KOHUSTUSLIK EELNEVALT ÕPETAJALE TEADA ANDA , MIS TÖÖD KONSULTATSIOONIL JÄRGI TEHAKSE
ÕpetajaKonsultatsioonRuum
Brük, AireN 15.10-16.45D201
Hindpere, EneK 15.45 – 16.30 ; N 15.45 – 16.30D205
Hint , AnuR 12.30 – 13.00B/D 133
Juur, VellyN 15.10-16.45B243
Jõesar,SandraE 15.55 – 16.30 ; K 15.05 -16.00D 202
Ints, Moonika

K 14.20 – 15.05 B123 ;

R 15.10 – 15.55 D201

B123 / D201
Kangur , PileryT 16.00 – 16.45B120
Koshkin, ViktorR 15.10 – 15.55E06
Kuiv, KajaN 15.30 – 16.30Õppekauplus
Kähar, MerilinK 15.00 – 16.30D202
Mae, Aare JohannesK 16.00 – 16.45B/D 129
Merendi, Ika

E 16.00 – 16.45 D202 ;

N 14.20 – 15.05 D206

D202 /D206
Muskat , MareK 14.20 – 15.05B115
Pill, MarisT 16.00 – 16.45 B 242
Sillajõe , KristaT 16.00 – 17.35D110
Sokolova , Alina

E 16.00 – 16.45 D203 ;

K 16.00 – 16.45 D204

D203 / D204
Svintšuk, LarissaK 15.10 – 15.55 ; N 15.10 – 15.55D114
Žuravljova , GalinaT 15.10 – 15.55  ; K 9.15 – 10.00  D 203
Treial, Anne-LyT 16.00 – 16.45 ; K 16.00 – 16.45D 204

Logistika valdkond

Õpetaja

Konsultatsioon

Ruum

Helen Bork

K  15.10-16.45

B001

Inessa Klimanskaja

T 16.10-16.45; N 16.00-16.45

B002

Andrey Lobanov

E 16.50- 17.20 B004, N 16.00-16.45 B001

B004, B001

Margit Rajaste

T 16.00-16.45

B004

Sirje Schumann

E 15.10-15.55, K 16.00-16.45

BOO3

Tamara Šerstjuk

N 16.00-16.45, KOKKULEPPEL

B005

Reeno Tarm

T 16.00-16.45

B002

Infotehnoloogia valdkond

ÕpetajaKonsultatsioonRuum
Agapov, MikhailK 16.00-18.25A123, A116
Derešivski, IngvarE 15.10 – 16.45A241
Kalinkina, Anastasia E06
Kiigemägi, Johannes A220
Kivikangur, KristjanK 16.00-16.45
R 15.10-15.55
A236
Krist, Tiiukokkuleppel: tiiu.krist@tthk.ee 
Luchkin, Sergei A247
Merkulova, IrinaE 16.00-16.45
N 16.00-16.45
E10
Mihhalevskaja, DianaE 16.50-17.35 A116;
N 14.20-15.05 A123
A116, A123
Oleinik, MarinaE 15.10-15.55
T 14.20-15.05
E07
Pant, Gert A218
Shkarbanova, LuryE 16.00-17.35A243
Solomõkov, Daniil  
Treufeldt, Toivo A247